Надія Дмитрівна Карплюк

Закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка у 1996 році. Присвоєно кваліфікацію спеціаліста “Філолог. Викладач української мови і літератури”.

Спеціаліст вищої категорії. Учитель – методист. Дата атестації – 22 березня 2023 року.

Працює на посаді вчителя української мови і літератури з 1996 року.

Надія Карплюк  упродовж усієї педагогічної діяльності є постійним членом журі районних олімпіад і конкурсів з української мови та літератури.

      Упродовж років працює в режимі наставництва: керівництво педагогічною практикою студентів/студенток філологічного факультету ЛНУ імені Івана Франка.

Педагогічне дослідження : “Розвиток особистості на уроках української мови та літератури “.

     Учні Надії Дмитрівни – призери та переможці районних, обласних та Всеукраїнського етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.

Софія Роговська – стипендіатка Кабінету Міністрів України  у 2016 році (відповідно до Наказу МОН України від 06.06.2016 №623).

        Відзнаки:

 Подяка Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління (2018 рік).

 Грамота Департаменту освіти і науки України Львівської державної адміністрації за підготовку переможця ІІІ (обласного) етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (2017 рік).

Подяка Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради за підготовку переможців ІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (2017 рік).

Диплом Департаменту освіти і науки України Львівської державної адміністрації за підготовку переможців обласного етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (2015 рік).

Грамота Департаменту освіти і науки України Львівської облдержадміністрації за високу результативність підготовки учнів до ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка, утвердження державного статусу української мови (2014 рік).

      Диплом Департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації за високу результативність підготовки учнів до ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка, утвердження державного статусу української мови (2013 рік).

      Грамота Головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації за високу результативність підготовки учнів до ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, утвердження державного статусу української мови (2012 рік). 

     Грамота Головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації за високу результативність підготовки учнів до літературно-мовознавчих конкурсів, олімпіад (2012 рік).

     Грамота Головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації за вагомий особистий внесок в утвердженні української мови в державі, організацію і проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, національно-патріотичне виховання української молоді, підготовку переможця обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (2011 рік).

      Подяка Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради за підготовку переможця ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (2011 рік).

      Грамота за підготовку учня-переможця районного етапу VІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (2008 рік).

     Подяка Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка за показ у музеї на високому художньому рівні літературно-музичної композиції “Майові елегії” під час Днів пам’яті Івана Франка (2013 рік).

      Публікації:

      Збірник текстів і завдань для 5-11 класів “Аудіювання з української мови”   (Львів 2017).

      Підготувала учнів/учениць до участі в журналістському  вишколі-проєкті “Я і Читання. Формула успіху”, мініпроєкті “Що читають відомі львів’яни” (презентація відбулася під час Дитячого Форуму книговидавців у травні (2018 року).

      Проведення майстер-класу  в рамках “Осінньої школи професійного розвитку- 2013” для вчителів української мови та літератури.

      Сертифікати та свідоцтва:

  • Сертифікат №ТЦР-01-0320  «Тиждень цифрових рішень Google for education  у Центрі  словесності та суспільних наук». 2  академічні години. (26.06.2023 року).
  •  Сертифікат №ТЦР-08-0160  «Тиждень цифрових рішень Google for education  у Центрі вищої освіти». 2  академічні години. (27.06.2023 року).
  • Сертифікат  LYIUKW-CE000038 «Резилієнтні вчителі». 5        академічних годин. (19.04.2023 року).
  • Сертифікат  9KZYHK-CE000027 «Резилієнтні класи». 5  академічних годин. (19.04.2023 року).
  • Сертифікат № 1326 «Реалізація концепції НУШ у підручниках «Українська мова» та «Українська література» (презентація підручників для 6 класу)». 1 година. (15 березня 2023 року).
  • Сертифікат № 169459065049872335  «Вплив травми та її прояв у поведінці та навчанні: що потрібно знати вчителю». 2 години. (13.09.2023 року).
  • Сертифікат PROMETUS «Впровадження інновацій у  школах». 60 академічних годин. (15 січня 2020 року).
  • Сертифікат PROMETUS «Впровадження інновацій у  школах». 60 академічних годин. (15 січня 2020 року).
  • Сертифікат PROMETUS наданий ДП «Національний культурно-мистецький та музейний комплекс “Мистецький арсенал”» та Інститутом післядипломної  педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка «Осмислені й переосмислені». 30 академічних годин. (15 січня 2020 року).