Державна служба якості освіти України  проводить дослідження з метою оцінювання освітньої діяльності закладу, в якому Ви навчаєтесь. Саме тому, Ваша участь у ньому є дуже значимою та важливою.

Просимо заповнити анкету та відповісти на запитання про Ваш особистий досвід у школі та класі. Ця анкета є анонімною. Тобто – відповіді, які Ви надасте, не побачать однокласники, батьки, учителі та адміністрація школи: результати анкетування ми використаємо лише в узагальненому вигляді для того, щоб покращити роботу школи.

Зверніть увагу: тут немає і не може бути “правильних” чи “неправильних” відповідей. Нас цікавить Ваша особиста думка. Питання анкети не повинні лишатися без Вашої відповіді.

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: клас. Кількість відповідей: 127 відповідей.

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: 1.  Вам подобається перебувати у школі?. Кількість відповідей: 127 відповідей.

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: 2. Вам комфортно у ліцеї?. Кількість відповідей: 127 відповідей.

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: 3. Вас задовольняє розклад занять?. Кількість відповідей: 127 відповідей.

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: 4. Інформують Вас учителі, керівництво школи щодо правил охорони праці, техніки безпеки під час занять, пожежної безпеки, правил поведінки під час надзвичайних ситуацій?. Кількість відповідей: 127 відповідей.

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: 5.  Чи почуваєтесь Ви у безпеці, перебуваючи в школі?. Кількість відповідей: 127 відповідей.

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: 6. Чи використовується під час навчання та позаурочних заходів:. Кількість відповідей: .

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: 7. Якщо Ви потерпали від булінгу /цькування у школі, то від кого? (можливо обрати декілька варіантів відповідей):. Кількість відповідей: 127 відповідей.

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: 8. Якщо Ви потерпали від випадків булінгу (цькування), чи стали його свідком, то до кого Ви звертались за допомогою у закладі освіти? (можливо обрати декілька варіантів відповідей). Кількість відповідей: 127 відповідей.

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: 9. Чи допомогло це звернення зупинити булінг (цькування) відносно Вас?. Кількість відповідей: 127 відповідей.

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: 10. Керівництво закладу освіти доступне та відкрите до спілкування?
. Кількість відповідей: 127 відповідей.

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: 11. У Вашому закладі освіти розроблені  правила поведінки? Чи ознайомлені Ви з ними та дотримуєтеся їх?. Кількість відповідей: 127 відповідей.

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: 12. Чи дотримуються Ваші права у закладі освіти?. Кількість відповідей: 127 відповідей.

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: 13. Інформує Вас заклад про те, як безпечно користуватися Інтернетом?. Кількість відповідей: 127 відповідей.

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: 14.  Наскільки Ви погоджуєтеся з наступними твердженнями . Кількість відповідей: .

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: 15.  Ви отримуєте  інформацію про критерії, правила і процедури оцінювання навчальних досягнень?. Кількість відповідей: 127 відповідей.

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: 16.  Наскільки вчителі  справедливо оцінюють Ваші навчальні досягнення?. Кількість відповідей: 127 відповідей.

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: 17.  Наскільки доступно вчителі пояснюють та аргументують виставлення оцінок?. Кількість відповідей: 127 відповідей.

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: 18.  Від кого (чого) залежать Ваші результати навчання? (можна обрати декілька варіантів відповідей). Кількість відповідей: 127 відповідей.

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: 19. Ваша думка вислуховується і враховується вчителями під час проведення уроків?. Кількість відповідей: 127 відповідей.

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: 20. Проводяться з Вами бесіди про важливість дотримання академічної доброчесності: неприпустимість списування та плагіату, необхідності вказувати джерела інформації, які використовуються тощо? 
. Кількість відповідей: 127 відповідей.

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: 21. Які позаурочні заходи організовуються у школі?(
. Кількість відповідей: 127 відповідей.

Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: 22.  У яких формах вчителі і керівництво інформують Вас про негативне ставлення до корупції? . Кількість відповідей: 127 відповідей.

Анкетування про якість освіти і комунікації в Ліцеї 8 ЛМР серед учнів. 

Дітям подобається перебувати у школі, їм в цілому комфортно і учнів задовільняє розклад занять. 

Більшість  відповіли, що вони проінформовані про техніку безпеки під час занять, пожежної безпеки, правил поведінки під час надзвичайних ситуацій. 

92% дітей почуваються у безпеці, перебуваючи в школі. 

Більшість учнів відповіли, що на уроках використовуються лабораторне обладнання, мультимедійне обладнання, комп’ютерна техніка та інтернет. 

82% учнів сказали, що керівництво закладу освіти доступне та відкрите до спілкування. 

93% учнів відповіли, що ознайомлені з правилами поведінки та дотримуються їх. 

79,8% опитаних сказали, що постійно проводяться інформаційні заходи, як безпечно користуватись інтернетом. 

Більшість учнів вказали, що учителі їх підтримують, поважають та допомагають. 

96% учнів відповіли, що вчителі справедливо оцінюють їх навчальні досягнення. 

Більшість дітей вказало, що у ліцеї організовують різноманітні позаурочні заходи.